Collection: Shop

-
Jar Favorites - pick any 4
Regular price $51.00Regular priceUnit price / per -
Varah Paan Bites Gift Box
Regular price From $21.00Regular priceUnit price / per -
Varah Fruit & Nut Bites Gift Box
Regular price From $21.00Regular priceUnit price / per -
Premium Stuffed California Dates Gift Box
Regular price From $21.00Regular priceUnit price / per -
Choco Loco Fudge Gift Box
Regular price From $21.00Regular priceUnit price / per -
Saffron Spice Blends Gift Box
Regular price $36.00Regular priceUnit price / per -
Duo 2 Jar Gift Box
Regular price $36.00Regular priceUnit price / per -
Trilogy 3 Jar Gift Box
Regular price $51.00Regular priceUnit price / per -
Majestic Gourmet Jars Ramadan Gift Box
Regular price $90.00Regular priceUnit price / per -
Platinum Gourmet Gift Hamper
Regular price $126.00Regular priceUnit price / per -
Build Your Own Gourmet Gift Set
Regular price $0.01Regular priceUnit price / per -
Jar Favors - sets of 4, 10, 15 or 20 jars
Regular price From $51.00Regular priceUnit price / per -
Premium Saffron Gift Box
Regular price $24.00Regular priceUnit price / per -
Build Your Eid Gourmet Gift Set
Regular price $0.01Regular priceUnit price / per -
Varah Fruit & Nut Bites Eid Gift Box
Regular price From $21.00Regular priceUnit price / per -
Varah Paan Bites Eid Gift Box
Regular price From $21.00Regular priceUnit price / per -
Choco Loco Fudge Eid Gift Box
Regular price From $21.00Regular priceUnit price / per -
Paan Mukhwaas Dates Eid Gift Box
Regular price From $21.00Regular priceUnit price / per -
Premium Stuffed California Dates Eid Gift Box
Regular price From $21.00Regular priceUnit price / per -
Saffron Spice Blends Eid Gift Box
Regular price $36.00Regular priceUnit price / per -
Duo 2 Jar Eid Gift Box
Regular price $36.00Regular priceUnit price / per -
Trilogy 3 Jar Eid Gift Box
Regular price $51.00Regular priceUnit price / per -
Majestic Gourmet Jars Eid Gift Box
Regular price $90.00Regular priceUnit price / per -
Platinum Gourmet Eid Gift Hamper
Regular price $126.00Regular priceUnit price / per